Data Management взяла участь у круглому столі «Кібербезпека ІТ-систем Укроборонпрому»

13 березня у приміщенні ДК «Укроборонпром» відбувся круглий стіл на тему кібербезпеки ІТ-систем державного концерну.

Фахівці ТОВ «Дата менеджмент Ай Джі» прийняли участь у заході. Відбулась цікава розмова щодо сучасних підходів Укроборонпрому до побудови системи захисту від кіберзагроз. Під час зустрічі з експертами представники концерну обговорили з експертами питання щодо покращення внутрішніх політики безпеки та управління ІТ-активами (best practices) концерну, доступу до інформації та використання його мережевих ресурсів.

В Укроборонпромі запрошують фахівців поділитися досвідом успішного впровадження систем захисту інформації на об’єктах державної власності та надати свої пропозиції щодо удосконалення існуючої системи в Концерні.

Круглі столи з експертним середовищем та фахівцями приватних компаній є однією з ініціатив Концерну з цифровізації та інновацій. Мета заходів – налагодити державно-приватне партнерство та запровадити найкращі рішення з впровадження сучасних систем кіберзахисту для оборонних підприємств. Зі свого боку компанія Data Management підтримує такі ініціативи та готова до співпраці.

Контакти

Україна, Київ, 04080,
Новокостянтинівська вулиця, 15/15

Про нас

Компанія Data Management IG спеціалізується на розробці, постачанні та впровадженні інформаційних систем роботи з різноманітними даними. Якісний збір та обробка інформації дозволяють швидко приймати обгрунтовані рішення та прогнозувати майбутні події.

Search