На порталі Дія.Бізнес з’явиться аналітика стану українського бізнесу

На порталі Дія.Бізнес доступний прототип нового розділу — «Аналітика стану українського бізнесу». Інструмент передбачає збір відкритих даних стану українського бізнесу та представлення їх у зручному вигляді.

Цей інструмент буде корисним для:

— активних і майбутніх підприємців
— аналітичних центрів
— проєктів міжнародної технічної допомоги
— національних та міжнародних інвесторів
— співробітників центральних та місцевих органів виконавчої влади, що формують політику у сфері розвитку малого та середнього підприємництва

Крім цього, сервіс стане корисним для:

— створення програм підтримки підприємців Урядом та міжнародними донорами
— аналізу стану розвитку підприємництва в реальному часі
— аналізу стану розвитку підприємництва в різних розрізах (секторальний, регіональний тощо)

Аналітика стану українського бізнесу один з проектів учасників менторської програми для державних службовців зі створення проєктів на основі відкритих даних – Open Data Mastermind. Програма реалізується USAID/UK aid проєктом TAPAS спільно з Міністерство цифрової трансформації України. Партнер програми – 1991 Open Data Incubator.

Втілено за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (Програма USAID КЕУ), що підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України й на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатися перевагами міжнародної торгівлі.

Контакти

Україна, Київ, 04080,
Новокостянтинівська вулиця, 15/15

Про нас

Компанія Data Management IG спеціалізується на розробці, постачанні та впровадженні інформаційних систем роботи з різноманітними даними. Якісний збір та обробка інформації дозволяють швидко приймати обгрунтовані рішення та прогнозувати майбутні події.

Search