Найгірші паролі-2020: «123456» знову став лідером

Розробники менеджера паролів NordPass в черговий раз опублікували список найбільш використовуваних і слабких паролів 2020 року. На жаль, за останні 12 місяців безпеку паролів анітрохи не покращилася.

Для складання щорічного звіту експерти вивчили 275 699 516 паролів, які просочилися в мережу в ході різних витоків даних, і виявили, що найбільш поширені паролі неймовірно легко вгадати: на злом облікових записів з такими паролями у зловмисників може піти менше секунди або двох. До того ж тільки 44% вивчених облікових даних були визнані унікальними.

У 2020 році найбільш популярними варіантами паролів були визнані: «123456», «123456789», «picture1», «password» і «12345678». Злом всіх цих паролів, за винятком «picture1», за допомогою брутфорса займе лічені секунди, якщо використовувати звичайну словникову атаку. Що стосується «picture1», на його злом піде близько трьох годин.

Крім очевидних комбінацій, типу «123456», люди як і раніше часто використовують і інші слабкі паролі, які вкрай легко вгадати. Серед них можна перерахувати: «football», «iloveyou», «letmein» і «pokemon».

Спеціалісти компанії «ДАТА МЕНЕДЖМЕНТ АЙ ДЖІ» нагадують, що при виборі пароля слід уникати очевидних шаблонів або повторень, наприклад букв або цифр, розташованих поруч один з одним на клавіатурі. Додавання великої літери, символів і цифр теж може допомогти зробити пароль надійніше. Також в жодному разі не варто використовувати особисту інформацію в якості пароля, наприклад дату народження або ім'я.

Повний список найгірших паролів 2020 року можна знайти в блозі фахівців, а нижче можна побачити ТОП-10.

 

Контакти

Україна, Київ, 04080,
Новокостянтинівська вулиця, 15/15

Про нас

Компанія Data Management IG спеціалізується на розробці, постачанні та впровадженні інформаційних систем роботи з різноманітними даними. Якісний збір та обробка інформації дозволяють швидко приймати обгрунтовані рішення та прогнозувати майбутні події.

Search