Рада попередньо ухвалила зміни до закону щодо захисту інформації

Парламентарі ухвалили за основу проект про зміни у законодавстві щодо підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації.

Законопроєктом пропонується прийняти на території України вимоги стандартів систем управління інформаційною безпекою (СУІБ) для окремих категорій інформації, захист якої забезпечується законодавством України.

Прийняття цього документа дозволить запровадити альтернативний порядок підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації, який не потребує створення комплексної системи захисту інформації, запроваджений у сфері публічних закупівель та відповідає підходам ЄС у сфері кіберзахисту.

Відповідні зміни пропонується внести до Закону України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» щодо способу підтвердження відповідності інформаційної системи вимогам із захисту інформації шляхом встановлення відповідних критеріїв.

 

Контакти

Україна, Київ, 04080,
Новокостянтинівська вулиця, 15/15

Про нас

Компанія Data Management IG спеціалізується на розробці, постачанні та впровадженні інформаційних систем роботи з різноманітними даними. Якісний збір та обробка інформації дозволяють швидко приймати обгрунтовані рішення та прогнозувати майбутні події.

Search