Україна і Японія обговорили співпрацю у сфері кібербезпеки

У четвер, 23 січня, Україна і Японія провели консультації з кібербезпеки і обговорили двостороннє співробітництво в цій сфері. Про це повідомляє прес-служба РНБО України.

Як повідомляється, під час другого туру консультацій, які тривають 23 січня у місті Токіо, сторони обговорили практичні аспекти двостороннього співробітництва України і Японії у сфері кібербезпеки. Крім того, сторони зробили огляд національних стратегій з кібербезпеки та обговорення останніх інцидентів у кіберпросторі.

"Це вже другий раунд українсько-японських консультацій з кібербезпеки. Таке двостороннє співробітництво сьогодні дає нам можливість побудувати більш чіткий план подальшого руху в напрямку покращення систем та заходів з реагування на майбутні загрози", - заявив заступник Секретаря РНБО України Сергій Демедюк.

Також сторони домовилися про взаємодію компетентних органів двох держав з побудови відкритого, операційно-сумісний, надійного і безпечного кіберпростору.

Контакти

Україна, Київ, 04080,
Новокостянтинівська вулиця, 15/15

Про нас

Компанія Data Management IG спеціалізується на розробці, постачанні та впровадженні інформаційних систем роботи з різноманітними даними. Якісний збір та обробка інформації дозволяють швидко приймати обгрунтовані рішення та прогнозувати майбутні події.

Search