Image

ІТ-Інтеграція

Ми пропонуємо керовані інформаційно-технологічні послуги — від захисту ПК до побудови комплексних систем захисту інформації. Наша мета — допомогти організаціям і суспільству в підвищенні обізнаності, в зростанні компетенції та у впровадженні міжнародних стандартів інформаційної безпеки, в забезпеченні якісного захисту від кіберзагроз.

Інформаційна безпека

Ми надаємо послуги з аудиту ІТ-інфраструктури, інформаційної безпеки, проєктування серверних кімнат, Центрів Обробки Даних, модернізації ІТ-інфраструктури. Також ми впроваджуємо рішення з інформаційної безпеки, будуємо кабельні мережі та волоконно-оптичні системи передачі даних. До нашої компетенції відносяться апаратні засоби захисту інформації з супроводженням та технічною підтримкою на базі технологій ведучих вендорів (IBM, Cisco, HPE, Lenovo. HDS, EMC тощо).

Контакти

Україна, Київ, 04080,
Новокостянтинівська вулиця, 15/15

Про нас

Компанія Data Management IG спеціалізується на розробці, постачанні та впровадженні інформаційних систем роботи з різноманітними даними. Якісний збір та обробка інформації дозволяють швидко приймати обгрунтовані рішення та прогнозувати майбутні події.

Search