Image

Технічний захист

Наявність або відсутність необхідної інформації, її збереження і захищеність від стороннього втручання істотно впливає на добробут компанії. Але з кожним роком все більше зростає кількість вірусів, мережевих атак зловмисників, виникають загрози порушення конфіденційності інформації всередині компанії, що призводить до фінансових втрат, і часто - досить значним.

 

Ми створюємо комплекси технічного захисту інформації, які включають сукупність заходів та засобів, призначених для реалізації технічного захисту інформації (ТЗІ) в інформаційно-телекомунікаційних системах.

Окрім мінімального базового набору заходів (налаштування обладнання, налаштування прав доступу, захист від вірусів тощо) послуга може включати обладнання кімнат для переговорів засобами захисту та встановлення активних систем зашумлення.

Контакти

Україна, Київ, 04080,
Новокостянтинівська вулиця, 15/15

Про нас

Компанія Data Management IG спеціалізується на розробці, постачанні та впровадженні інформаційних систем роботи з різноманітними даними. Якісний збір та обробка інформації дозволяють швидко приймати обгрунтовані рішення та прогнозувати майбутні події.

Search