Побудова КСЗІ

Image

Побудова КСЗІ

Відповідно до вимог ЗУ "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" та ЗУ "Про захист персональних даних" обов'язковому захисту підлягає інформація, що є власністю держави, та/або інформація з обмеженим доступом, вимоги по захисту якої встановлені законом (в тому числі персональні дані громадян).

Комплексна система захисту – сукупність організаційних і інженерно-технічних заходів, які спрямовані на забезпечення захисту інформації від розголошення, витоку і несанкціонованого доступу. Організаційні заходи є обов'язковою складовою побудови будь-якої КСЗІ. Це адміністративні та обмежувальні заходи, спрямовані на оперативне вирішення задач захисту шляхом регламентації діяльності персоналу і порядку функціювання засобів (систем) забезпечення інформаційної діяльності та засобів (систем) забезпечення ТЗІ.

Контакти

Data Management IG спеціалізується на розробці, постачанні та впровадженні інформаційних систем. Якісний збір та обробка інформації дозволяють швидко приймати обґрунтовані рішення.

IoT-інтеграція

Ми пропонуємо на власній платформі побутові та промислові рішення у галузі IoT — технології Internet of Things.

Детальніше...

Контакти

info@dmig.com.ua
+38044 323 00 80

Україна, Київ, 04080,
Новокостянтинівська вулиця, 15/15